piątek, 17 grudnia 2010

Pierwsza czapka

Przed chwilką skończyłam, więc jest jeszcze ciepła moj apierwsza szydełkowa czapka. Całkiem dobrze wyszła jak na pierwszy raz. Robiłam ze schematu :D
Po uprasowaniu się niestety rozszerzyła w okolicy uszu, więc będę musiała wpuścić do niej gumkę, ale to już jak pojadę do domku. ;-)
To właśnie ta czapka, p której gdzieś tam wcześniej mówiłam, że robię ją dla kolegi. Tego samego kolegi, dla którego był niebieski szalik.

Czapka rzy sztucznym świetle i aparacie w telefonie wygląda tak:I na ludzi, czyli na mnie:Schemat znalazłam na forum u Maranty w tym wątku, a tutaj i tutaj są bezpośrednie linki (odpowiednio) do oryginalnego zdjęcia i schematu. ;-)alex, dziękuję za pochwały. Na drutach bym jej na pewno nie zrobiła, bo mam do nich jakąś nieuzasadnioną niechęć. A co do czapki dla mnie, to jak tak na nią patrzyłam, to już obmyślałam, jaką chciałabym dla siebie. ;-)
Zula, dziękuję serdecznie. Pozdrawiam.
lamika88, dziękuję i mam nadzieję, że będzie zadowolony.

 

6 komentarzy:

 1. Fajna czapucha - bo nie przekombinowana. Byłam pewna że to druty jak ją zobaczyłam, a tu proszę! Szydełko! Teraz czas na czapkę dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ekstra czapka...:-) Kolega na pewno będzie zadowolony...:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna czapka!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem. Świetnie napisane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje zrobienia pierwszej czapki, bo ja to chyba bym się nawet nie podjęła takich prac. Oczywiście lubię bardzo nosić nakrycia głowy, ale nie mam zdolności manualnych aby je robić. Na ten moment najbardziej podobają mi się berety wełniane https://hatfactory.pl/23-berety-welniane których już kilka mam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za napisanie tego komentarza. :)
Użytkowników anonimowych zapraszam do pisania e-maili: kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...