poniedziałek, 12 września 2011

Poszewka na poduszkę - schemat

Zgodnie z prośbą visany i moją obietnicą zamieszczam schemat do poszewki. Użyłam po prostu schematu kwadratu, który trzeba powiększać do oczekiwanych rozmiarów dodając kolejne okrążenia. I tak robimy dwukrotnie po czym zszywamy obie części i doszywamy zrobiony prostokąt ze słupków lub wymyślamy własne zapięcie poszewki. ;-)
W schemacie pojawiają się tylko słupki, oczka ścisłe i oczka łańcuszka, więc serdecznie polecam go dla początkujących, bo to nic trudnego. W razie wątpliwości, śmiało pytaj, a pomogę. ;-)

Kliknij, aby przejść do posta nt. poszewki
Kliknij, aby powiększyć
PS. Egzamin ustny z topologii zdany, więc oficjalnie pożegnałam się z nauką tego przedmiotu odkładając notatki na odpowiednią półkę. xD Uwielbiam to uczucie. 3.0 w indeksie jest i trzeba się cieszyć. : )
PS2. Szykuję niespodziankę dla Was. Już niedługo małe rozdawanie urodzinowe.


Nimfa, ja nawet z reszty przedmiotów liczę tylko na zaliczenie. No może oprócz w-fu. xD
visana, dziękuję i nie ma problemu ze schematem. Przynajmniej miałam powód, żeby napisać kolejny post, ale mam też pomysły na kolejne. : ) Pozdrawiam.

5 komentarzy:

 1. o tak, znam to uczucie odnoście filozofii i logiki xD 3,0 i żegnaj panie profesorze ! tyle, że z reszty przedmiotów wole mieć 5,0 :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To super ze zdałaś-gratuluje:)Serdecznie dziekuje za schemet,ciekawe czy sobie poradze z tym,bo ja jestem jakas tępa w rozczytywaniu tych schematów:)A mogłabys jescze napisac jakie to słupki a jakie półsłupki?bo te kółka to oczka łańcuszka?Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu to ja jeszcze raz mozesz mi opisac to jak robiłas bo nic z tego nie kumam i nie wiem od jakiego momentu zacząć:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super poducha. Dzięki za schemat. Z pewnością skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam zamiar zrobić taką poszewkę :) Tył też robiony jest wg tego schematu czy jakoś inaczej? Ile włóczki potrzeba mniej więcej na taką poszewkę?

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj o podaniu swojego e-maila, gdy komentujesz anoninomo, lub napisz e-mail na kasiulkowe@gmail.com

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...